Yaklaşan Etkinlikler
ANLAŞMALI KURUMLAR 2017-07-15 15:42:38
Sağlıklı bir hayat için üyelerimizi destekliyoruz

Sağlıklı bir hayat için üyelerimizi destekliyoruz

Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi olarak üyelerimiz için yeni hizmetlere imza atmaya devam ediyoruz. Konferans, gezi ve kültürel faaliyetlerle birlikte üyelerimizin sağlıkları için yararlanabilecekleri anlaşmalar yapmaya çalışıyoruz. İlk aşamada MEDİCANA Hastanesi ile bir protokol imzaladığımızı müjdeliyoruz.

MEDICANA ile imzalanan protokole göre ise üyelerimiz için yüzde 20 indirim yapılması konusunda anlaşma yapılmıştır. İndirimler tüm muayene, teşhis, tedavi, ameliyat her türlü yatarak tedaviler için uygulanan cari tutarlar üzerinden yüzde 20, SGK’lı hastalara ise alınacak olan ilave ücretler üzerinden yüzde 20 indirim. (SGK katılım payı hariç)

Öğretim Üyeleri (Prof. ve Doçent) fark ücretlerinde indirim uygulanmayacaktır. Diyetisyen, Psikolog, Tüp bebek, Onkoloji, Paket Hizmetler ve Özel Sigorta Katılım Payları indirime tabi değildir.

Üyelerimizin bu indirimlerden faydalanabilmeleri için Türkiye Yazarlar Birliği Konya Şubesi tarafından kendilerine 2016 yılından sonra verilen kimlik kartının güncellenmesi gerekmektedir

ETKİNLİK TAKVİMİ

türkiye yazarlar birliği konya şubesi

FOTOĞRAF GALERİSİ

SON YAZILAR

ARŞİV

ANLAŞMALI KURUMLAR